Op wandel in Herne

Op wandel in Herne: Benny Volckaert stippelde verschillende wandelingen uit doorheen onze gemeente. Bij iedere plek die je voorbij wandelt, geeft Benny interessante weetjes en geschiedenis mee. Bovendien staan er naast mooie foto's ook QR-codes in de brochure waardoor je kan luisteren naar interviews.

Op wandel in Herne: Benny Volckaert stippelde verschillende wandelingen uit doorheen onze gemeente. Bij iedere plek die je voorbij wandelt, geeft Benny interessante weetjes en geschiedenis mee. Bovendien staan er naast mooie foto's ook QR-codes in de brochure waardoor je kan luisteren naar interviews die zijn dochter Hanne Volckaert afgenomen heeft. Zo kom je meer te weten over het verleden van onze gemeente bv. over het zwembad, het station, de voetbal, ... Je kan de brochure hier vinden: https://www.herne.be/.../2021-08/WANDELING%20ONLINE.pdf

Nog geen lid?

We verwelkomen je graag op onze activiteiten. Ontdek meer van onze ledenvoordelen.

Meer nieuws

Gildefeest 2020

HERNE - Landelijke Gilde pakt uit met druk jaarprogramma

Pluktuin Herne

Landelijke Gilde Herne laat jullie graag kennismaken met het verhaal van Hernenaar Bert Geysels.